płaskie
30-31.08 „Mały Big Łej” na zakończenie wakacji!

„Mały Big Łej” na zakończenie wakacji!

Zgłoszenia mailowo na bartek@strefasilesia.pl (podaj ogólną ilość skoków, ilość skoków w większych formacjach oraz w jakiej największej formacji uczestniczyłeś).

Cena jednego skoku to 100 zł (w tym dajemy naszą kamerę oraz kapitana).

Zapraszamy ponownie wszystkich zainteresowanych skokami płaskimi w formacjach 7-9 osobowych. Chcielibyśmy utworzyć przynajmniej dwie drużyny + kamera [strefa zapewnia kamerę oraz kapitana] i wykonać minimum 4-6 skoków jednego dnia.

Każda drużyna miałaby swojego kapitana, do którego przypisani zostali by drogą losowania pozostali uczestnicy. Przed każdym skokiem rozlosujemy kolejkę 3 punktów, które będą do wykonania w danym skoku (zakres pracy 4000m – 1500m) przez każdy zespół. Ekipa, która na koniec dnia zdobędzie najwięcej punktów wygrywa. Skoki zostaną przedstawione i omówione na briefingu dla wszystkich, a następnie prowadzone przez naszych kapitanów – instruktorów.

Zapraszamy wszystkich chętnych z różnym doświadczeniem (minimum ŚK), celem jest dobra zabawa i rozwijanie swoich umiejętności oraz bezpieczne skakanie, a nie bicie rekordów.

W razie niemożliwości wykonywania skoków na strefie w danym dniu z powodów pogodowych lub innych nieprzewidywanych okoliczności impreza zostanie przeniesiona na inny termin wraz z ew. wpłatą lub wpłata zostanie zwrócona.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Napisz na bartek@strefasilesia.pl – z chęcią odpowiemy.