RW4_5
„Mały big łej” – ponownie!:)

Dnia 9-10.08 zapraszamy wszystkich, a ukierunkowanych na płaskie formacje, a przede wszystkim na rywalizacyjną zabawę w „Małego big łeja” 😉

Zapraszamy ponownie wszystkich zainteresowanych skokami płaskimi w formacjach 7-9 osobowych. Chcielibyśmy złożyć przynajmniej dwie drużyny + kamera [strefa zapewnia kamerę oraz kapitana] i wykonać 4-6 skoków.

Każda drużyna miałaby swojego kapitana, do którego przypisani zostali by /drogą losowania/ pozostali uczestnicy.

Przed każdym skokiem rozlosujemy kolejkę 3 punktów, które będą do wykonania w danym skoku (zakres pracy 4000m – 1500m) przez każdy zespół. Ekipa, która na koniec dnia zdobędzie najwięcej punktów wygrywa. Skoki zostaną  wstępnie przedstawione i omówione na briefingu dla wszystkich, a następnie prowadzone przez naszych kapitanów – instruktorów.

Zapraszamy wszystkich chętnych z różnym doświadczeniem (minimum ŚK), celem jest dobra zabawa i rozwijanie swoich umiejętności oraz bezpieczne skakanie, a nie bicie rekordów.

Cena jednego skoku to 100 zł. [W tym dajemy naszą kamerę oraz kapitana]. W celu potwierdzenia swojego uczestnictwa i zabezpieczenia slotu, prosimy o przesłanie na adres biedronka@strefasilesia.pl następujących informacji:

– ogólnej ilości skoków,
– ogólnej ilości skoków FS [RW] oraz największej formacji FS w jakiej uczestniczyłeś.

W razie niemożliwości wykonywania skoków na strefie w danym dniu z powodów pogodowych lub innych nieprzewidywanych okoliczności impreza zostanie przeniesiona na inny termin wraz z ew. wpłatą lub wpłata zostanie zwrócona.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Napisz na biedronka@strefasilesia.pl – z chęcią odpowiemy.