8way
„Mały big łej” w płaskich formacjach!14-15.06

W dniach 14-15.06 zapraszamy wszystkich, ukierunkowanych na płaskie formacje, a przede wszystkim na rywalizacyjną zabawę w „małego big łeja” 😉

Chcielibyśmy złożyć przynajmniej dwie drużyny 8 osobowe + kamera [strefa SILESIA zapewnia kamerę oraz kapitana – do drużyny potrzebujemy 7 osób zarejestrowanych] i wykonać 4-6 skoków.

O zasadach słów kilka:

Każda drużyna miałaby swojego kapitana, do którego przypisani zostali by drogą losowania pozostali uczestnicy. Przed każdym skokiem rozlosujemy kolejkę 3 punktów, które będą do wykonania w danym skoku (zakres pracy 4000m – 1500m) przez każdy zespół. Ekipa która na koniec dnia zdobędzie najwięcej punktów wygrywa.Skoki zostaną przedstawione i omówione na briefingu dla wszystkich, a następnie prowadzone przez naszych kapitanów – instruktorów.

Dla kogo?

Zapraszamy wszystkich chętnych z różnym doświadczeniem (minimum ŚK), celem jest dobra zabawa i rozwijanie swoich umiejętności oraz bezpieczne skakanie, a nie bicie rekordów.

Formalności:

Cena jednego skoku to 100 zł. [W tym dajemy naszą kamerę oraz kapitana].
W celu potwierdzenia swojego uczestnictwa i zabezpieczenia slotu prosimy o przesłanie na adres bartek@strefasilesia.pl następujących informacji: ogólnej ilości skoków, ogólnej ilości skoków FS [RW] oraz największej formacji FS w jakiej uczestniczyłeś. W razie niemożliwości wykonywania skoków na strefie w danym dniu z powodów pogodowych lub innych nieprzewidywanych okoliczności impreza zostanie przeniesiona na inny termin wraz z ew. wpłatą lub wpłata zostanie zwrócona.

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? MASZ PYTANIA?

NAPISZ NA BARTEK@STREFASILESIA.PL – Z CHĘCIĄ ODPOWIEMY.