Ekipa – strefa silesia

poznaj wykwalifikowaną ekipę twojej rozrywki w przestworzach

Wojtek „Paroova” Schneider

Tandem-pilot oraz instruktor spadochronowy SL
i AFF na licencjach polskiej i USPA

Skacze od 2005 roku, w tym czasie udało mu się wykonać ok. 2000 skoków. Uczestnik Mistrzostw Polski RW4, oraz Rekordów Polski Bigway- 70 w 2012 roku i największej polskiej formacji 100-osobwej i rekordu sekwencyjnego
w 2015 roku.

 

Daniel „Bober” Bobrowski

Instruktor spadochronowy SL, AFF, Tandem-pilot, egzaminator

Ze skokami związany jest od 17 lat. Przez ten czas wykonał ok. 2000 skoków. Spadochroniarstwo to dla niego nie tylko pasja ale i zawód. Jako instruktor spadochronowy od kilku lat prowadzi szkolenia podstawowe, szkolenia na spadochrony szybujące i kursy instruktorskie. W pracy odpowiada za bezpieczeństwo skoków spadochronowych.

Tomek „Biedronka” Wojciechowski

Instruktor spadochronowy SL, AFF oraz USPA: AFF- I, SL-I, IAD-I, COACH, Coach tunelowy

Swój pierwszy skok wykonał w 1997 roku i na dzień dzisiejszy ma ich na swoim koncie ponad 1800.
Wielokrotny organizator imprez płaskich formacji wieloosobowych. Rekordzista Polski  Bigway – 70 z 2012 roku oraz uczestnik dwóch Rekordów Polski z 2015 roku Bigway -100 i rekordu sekwencyjnego. Od 7 lat organizuje wyjazdy na tunele aerodynamiczne w Polsce, Niemczech, Czechach i na Słowacji, gdzie szkoli jako TUNEL COACH. Spędził w tunelu ponad 500 godzin.
biedronka@strefasilesia.pl

 

Marcin „Wilku” Wilk

Instruktor spadochronowy SL
i AFF

Skacze od 1976 roku i do dnia dzisiejszego wykonał ich około 5000. Uprawnienia instruktorskie otrzymał w 1996 roku i od tego czasu wyszkolił około 800 studentów. Przez wiele lat był członkiem kadry narodowej, wielokrotnie zdobywając tytuł Mistrza Polski w konkurencji RW-4. Wśród sukcesów Marcina jest Mistrzostwo w skokach Wojska Polskiego, zdobył złoty medal RW-4  na Mistrzostwach Czech, posiada również tytuł Mistrza Sportu. Jako jeden z pierwszych w Polsce instruktorów uzyskał uprawnienia do szkolenia metodą AFF. Od 1992r. posiada uprawnienia riggerskie. Jest już tyle lat w sporcie, że plotka głosi, że pomagał Da Vinciemu układać pierwszy spadochron : P

Marcin „Bombola” Stencel

Instruktor spadochronowy SL
i Tandem-pilot

Skacze od 2002 roku i od tego czasu wykonał ponad 2000 skoków, w tym ponad 1000 w tandemie.
Prywatnie – ojciec dwójki dzieci i właściciel psa. Namiętnie grywa w squasha. Lubi biegać, próbując swoich sił w półmaratonach. Jego cięte riposty są znane w świecie spadochronowym. Świetny obserwator i prześmiewca rzeczywistości.

Bartek Włudyka

Tandem-pilot

W każdy pogodny weekend wyskoczy z Tobą po dreszcz emocji i moc wrażeń. Cechuje go otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu, życzliwość. Jego wzrost sprawia, że będąc na Strefie, z pewnością nie pominiesz go wzrokiem.

Marek Leśniak

Kamerzysta

Skacze od 2009 roku, ma na swoim koncie ok 1500 skoków. Na strefie filmuje skoki i robi to z wielką przyjemnością. Skydiving sprawia, że adrenalina w jego ciele osiąga najwyższy poziom.

Krzysztof „Kiso” Wilk

Instruktor spadochronowy SL, kamerzysta

Spadochron pierwszy raz założył w kwietniu 2008 roku. Teraz ma na swoim koncie ponad 800 skoków.
Od kilku lat kamerzysta skoków tandemowych. Jest pełen pasji, zaangażowania, wytrwałości w dążeniu do celu  – to dzięki tym cechom skacze. Wesoły, rzetelny i mocno zaangażowany w to, co robi. Chętnie zrzuca garnitur managera w piątek, aby w sobotę rano przyjechać na lotnisko i czerpać moc przyjemności ze skoków.
kiso@strefasilesia.pl

 

Kamil Jarosz

Kamerzysta

Skacze od 2013 roku i aktualnie na swym koncie ma 300 skoków. Energiczny, zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Praca na Strefie sprawia mu wiele radości.

 

 

kasia, zbyszek, al, sławek

Niezawodna ekipa układalni

Szybcy i niezawodni : )

 

 

Karolina,natalia

Obsługa manifestu

Dwa różne temperamenty, ale w pracy duet idealny.
Miłe, sympatyczne, profesjonalne. Wspierają działania strefy od strony biurowej i organizacyjnej.
kontakt@strefasilesia.pl